Bancomat aruncat în aer, în Arad
Potrivit polițiștilor, două persoane mascate au folosit explozibil ca să distrugă aparatul și au fugit cu casetele de valori, în care se aflau bani. Incidentul a avut loc în sediul unei bănci din oraș.
„A fost o explozie la un bancomat amplasat în sediul unei bănci de pe Calea Timișorii. Au fost furate casetele de valori, în care se aflau bani”, au declarat reprezentanțioi IPJ Arad.
Încă nu se știe ce sumă de bani au reușit să fure hoții.
Bancomat aruncat în aer în Sinaia
{module G+articles}
Susține jurnalismul independent
De 14 ani, SlatinaTa documentează realitatea orașului așa cum este. Nu avem în spate trusturi politice, ci doar comunitatea noastră. Dacă munca noastră de zi cu zi îți este utilă, pune umărul la continuarea acestui proiect. O donație simbolică este votul tău de încredere.

