O tânără, prinsă sub un tramvai pe strada Mihail Sebastian din București
ACTUALIZARE ORA 18.02 Tânăra de 22 de ani care a fost prinsă sub tramvai, marţi, pe strada Mihail Sebastian, la intersecţia cu Calea Ferentari, a decedat, informează Brigada Rutieră a Capitalei.
ȘTIREA INIȚIALĂ. O tânără de 22 de ani a fost prinsă sub un tramvai, marţi, pe strada Mihail Sebastian, intersecţia cu Calea Ferentari, informează Brigada Rutieră a Capitalei.
„Se pare că victima a intrat din nou în stop cardio-respirator, se efectuează manevre de resuscitare la faţa locului”, a declarat, pentru Agerpres, Biroul de presă al Brigăzii Rutiere.
Tramvaiele nu circulă în ambele sensuri şi a fost aplicată restricţie pe Calea Rahovei dinspre şoseaua Progresului către Calea Ferentari. oto: infotraficromania.ro
{module ADSKeep Article}
{module G+articles}
Susține jurnalismul independent
De 14 ani, SlatinaTa documentează realitatea orașului așa cum este. Nu avem în spate trusturi politice, ci doar comunitatea noastră. Dacă munca noastră de zi cu zi îți este utilă, pune umărul la continuarea acestui proiect. O donație simbolică este votul tău de încredere.

