VIDEO O mașină a rămas blocată pe contrasens, chiar în fața sediului Poliției Constanța
Incidentul a avut loc chiar în fața sediului Inspectoratului de Poliție din Constanța.
Conducătorul mașinii aflate pe contrasens a rămas blocat și nu a mai reacționat, până când cel din fața lui a dat cu spatele și i-a făcut loc să întoarcă.
Deși erau două benzi pe sens, traficul s-a aglomerat, iar ceilalți participanți la trafic au înaintat cu dificultate. Foto: captură youtube
{youtube}1eTw_wWeQk0{/youtube}
{module G+articles}
Susține jurnalismul independent
De 14 ani, SlatinaTa documentează realitatea orașului așa cum este. Nu avem în spate trusturi politice, ci doar comunitatea noastră. Dacă munca noastră de zi cu zi îți este utilă, pune umărul la continuarea acestui proiect. O donație simbolică este votul tău de încredere.

