Popești-Leordeni. O femeie și-a înjunghiat fata de 11 ani și apoi a vrut să se sinucidă
Fetița era acasă cu ambii părinți.
Mama a atacat-o cu un cuțit, iar tatăl a intervenit. Copilul a fost dus la un spital din București.
Fetița are multe răni, dar starea ei este stabilă.
Imediat după ce și-a înjunghiat copilul, femeia a încercat să se sinucidă. Ea este în stare gravă și a fost dusă la spital de medicii de la ambulanța București-Ilfov.
Polițiștii fac cercetarea la fața locului și fac o anchetă pentru a stabili în ce context s-a produs tragedia.
{module G+articles (2)}
Susține jurnalismul independent
De 14 ani, SlatinaTa documentează realitatea orașului așa cum este. Nu avem în spate trusturi politice, ci doar comunitatea noastră. Dacă munca noastră de zi cu zi îți este utilă, pune umărul la continuarea acestui proiect. O donație simbolică este votul tău de încredere.

